Magazin

Ebru Şallı’nın oğlu Pars için yaptığı paylaşım yürek yaktı

Ebru Şallı, birkaç ay önce lenf kanseri nedeniyle kaybettiği oğlu Pars TAN'ın fotoğrafını paylaştı, binlerce kişiyi derinden üzdü.

Ünlü manken Ebru Şallı, geçtiğimiz aylarda oğlunu lenf kanseri nedeniyle kaybetmişti. Uzun bir süre kendini toparlamayan Ebru Şallı, zaman zaman oğluna ait fotoğrafları paylaşarak, ona olan özlemini dile getiriyor.

Ünlü mankenin son olarak @ebrusalli hesabından yaptığı Pars TAN’ın paylaşımı yürekleri bir kere daha yaktı. Instagram’da 2 milyondan fazla takipçisi olan eski manken “Bağımız hiç kopmayacak. Sonsuza kadar seninleyim ponçiciğim. Seni çok seviyorum” notuyla oğlu Pars’ın fotoğrafını paylaştı.

Ebru Şallı oğlu Pars Tan instagram paylaşımı
Ebru Şallı oğlu Pars Tan instagram paylaşımı

Bu paylaşımın üzerine binlerce kişi tekrardan başsağlığı dileklerini iletirken Özge Ulusoy, Esra Erol, Melis İlkkılıç, Didem Uzel Sari, Azra Akın Koru gibi isimlerde “kalp, dua eden el ve değişik emojilerle” yorum yaptı.

Ebru Şallı Kimdir?

15 Ocak 1977 yılında İzmir’de dünyaya gelmiş olan ebru şallı, eskiden mankenlik yapmışsa da sonraları sunuculuk ve pilates eğitmenliği ile ön planda durmuştur. Manken olduğu dönemlerde 1995 yılı Türkiye’nin Kraliçesi (Queen of Turkey) yarışmasında birinci olmuştur.

Zeynep Kaplan / jodd.net

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu