Haber

Huysuz Virjin 87 yaşında aramızdan ayrıldı..

Öldğüm zaman cesedimi kadavra olarak kullanılmak üzere hastaneye bağışladım diyen seyfi dursunoğlu 87 yaşında vefat etti.

Son dakika.. Huysuz Virjin karakteri ile hafızalarda kazınan, oldukça eğlenceli programlar yaparak bir döneme damga vuran Seyfi Dursunoğlu 4 gün önce kaldırıldığı hastanede tedavi gördüğü esnada vefat etti.

CESEDİMİ KADAVRA OLARAK BAĞIŞLADIM

Ölüm tarihi kayıtlara 17 Temmuz 2020, saat 20:00 olarak geçen usta oyuncunun ölüm haberi sanat camiasında birçok kişinin üzülmesine neden oldu. Yıllar önce Nazlı Ilıcak ile yaptığı bir röportajda “öldüğüm zaman cesedimin kadavra olarak kullanılmak üzere bağışladım” ifadelerini söylerken konuşmakta zorlandığı videosu günün en çok paylaşılan videosu oldu.

Böbrek yetmezliği nedeniyle fenalaşarak hastaneye kaldırılan Seyfi Dursunoğlu, durumunun ağırlaşması üzerine solunum yetmezliği ve çoklu organ sorunu nedeniyle yoğun bakıma alındı.

Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Huysuz Virjin lakabıyla bilinen Seyfi Dursunoğlu ile alakalı birçok ünlü instagram hesabından ünlü sunucunun fotoğrafıyla birlikte üzgün olduklarını ifade eden mesajlar paylaştı.

SEYFİ DURSUNOĞLU KİMDİR?

Aslen Trabzon’lu olan seyfi dursunoğlu 1 Ekim 1932 yılında doğdu. Şarkı hafızası çok iyi olan seyfi dursunoğlu aynı zamanda sunuculuk da yaparak 70’lerden 2000’lere kadar eğlence sektöründe huysuz virjin karakteri ile tanınmıştır.

Yakup Kaplan / jodd.net

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu