Sosyal

Saygı dizisinin başrol oyuncuları netleşti! İşte 2020 oyuncu kadrosu

BLU TV'de yayınlanacak olan saygı dizisinin oyuncuları belli oldu. İşte saygının oyuncu kadrosu

Merakla Beklenen Saygı Dizisinin Başrolleri: Miray Daner ve Boran Kuzum! BLU’da yayınlanacak olan saygı dizisinin başrol oyuncuları geçtiğimiz günlerde netleşti. Buna göre dizide rol alacak oyuncuların isimleri şu şekildedir:

SAYGI DİZİSİ OYUNCULARI

Yönetmeni henüz netleşmeyen ve başrollerinde Boran Kuzum ile Miray Daner olan Saygı dizisini diğer dizilerden ayıran en önemli özelliği sadece 8 bölüm sürecek olması. Bu dizinin konusu ise Behzat Ç.’nin anti kahramanı olarak adlandırabileceğimiz Ercüment Çözer’in öyküsü olacak. Yozlaşmaya sitem eden ve bu durumu kendi yöntemleri ile sağlamaya çalışan Ercüment Çözer hikayesine devam ederken aynı yola baş koymuş iki kişiyle karşılaşır. Son olarak bu dizinin Blu TV’de yayınlanacağı söylenmişti.

SAYGI’DAN MÜJDE! ÇEKİMLER BAŞLADI

Nejat İşler, Miray Daner ve Boran Kuzum gibi başarılı oyuncuların yer alacağı Blu TV’nin yeni dizisi Saygı – Bir Ercüment Çözer Dizisi ekip olarak toplanarak hazırlıklarını tamamladı. Set böylece başlamış oldu. Bu dizinin meraklıları da setin başlaması haberine sevinmiş görünüyor.

Koronavirüs salgını sonrası diziler setlere ve tüm çekimlere ara verince yeni başlayacak diziler de çekimlerinde ve provalarında bazı değişiklikler yaptı. Saygı dizisi de karantina sürecinde provalarını online olarak oyuncular ile devam ettirdi. Bu dizide hem gerilim hem de romantizm olacak, seyirciler ile buluşacak ve beğenisine sunulacak.

SAYGI DİZİSİ MERAKLA BEKLENİYOR

Blu TV son dönemlerde çok başarılı projelere imza atmaya devam ediyor. Dijital medya platformunda yayınlanan dizileri ile konuşulan Blu TV’nin son yayınlayacağı dizi olan Saygı dizisi seyirci tarafından heyecanla beklenmekteydi. Kısa sürecek olan bu dizinin seti ise başlamış durumda.

MESUT ÇELİK / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu