Gündem

Ekrem İmamoğlu, sınıf arkadaşı Fatih Portakal hakkında konuştu

Armağan Çağlayan'ın Youtube kanalına konuk olan Ekrem İmamoğlu, ilk defa Fatih Portakal ile alakalı olarak "havalanı krizi" hakkında konuştu. İşte detaylar..

2019 yılında yerel seçimlerde Fatih Portakal’ın Ekrem İmamoğlu ile alakalı söylediği sözler sonrası, ilk defa İmamoğlu konuyla alakalı konuşarak “birebir, arkadaş meclisinde ona sitem edeceğim” diyerek yorumda bulundu.

PORTAKAL: HAKARET ETTİĞİNİ DUYDUM

Youtube üzerinden Armağan Çağlayan’ın konuğu olan Ekrem İmamoğlu, kendisi, ailesi ve siyasete atılmasıyla alakalı oldukça önemli konularda yanıtlar verdi. Geçtiğimiz yıl epey konuşulan Ordu Havaalanında yaşanmış olan VİP krizinde Fatih Portakal, İmamoğlu’nu kastederek “Hakaret ettiğini duydum” şeklinde açıklama yapmıştı.

ARKADAŞLIĞIMIZDA AZALMA OLMADI

Ekrem İmamoğlu ve Fatih Portakal, üniversitede sınıf arkadaşıydı. Birlikte aynı evde yaşamışlıkları da olan ikili arasında seçim döneminde biraz soğukluk yaşandı. Ordu’da yaşanan kriz ile alakalı olarak Fatih Portakal’a karşı kızma, küsme, dargınlık veya kırgınlık olmadığını söyleyen Ekrem İmamoğlu, kendisinin telefonla da aramadığını ifade etti.

ELBET SÖYLEYECEKLERİM VAR ONA

Üniversiteden beri arkadaş olduklarını belirten Başkan İmamoğlu, 30-31 yıldır birlikteyiz, tenıyoruz bir birimizi. Bu nedenden dolayı arkadaşlığımızda bir azalma olmaz. Bu esnada gülücükler havada uçuşurken İmamoğlu “Ha, gün gelir, siyaset biter, tekrar iki arkadaş gibi masada otururuz, kederleniriz, tartışırız, elbet söyleyeceklerim var ona” cümlesiyle bitirdi.

OSMAN YILDIZ / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Osman Yıldız

Kitap okumayan insanlar her şeyi bildiklerini zannedip, bilmediklerinin bile farkında olmayan insanlardır. Okuyup, öğrenip sonrasında da yaşamaya çalışmak.. İşte hayatın anlamı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu