Sağlık

Mavi su kullanıcı yorumları

Saç & sakal çıkarıcı kozmetik ürünü mavi su ile alakalı tavsiyeleri, yorumları & şikayetleri okuyun!

Birçok ünlü mavi su kullandığı için saçlarının çıktığını belirten ifadelerle videolar hazırlamış ve bunlar halen Youtube üzerinde dolaşmaktadır. Hemen mavi su kullanan ünlüler diye yazdığınızda karşınıza çıkan videoları inceleyerek, onların yorumlarını dinleyebilirsiniz. Fakat dilerseniz bir de Jodd Haber’de yer alan mavi su şikayetleri & önerilerini okuyarak, insanların ne düşündüğünü inceleyiniz.

Bazen gördükleriniz değil, görmek istedikleriniz karar vermenizi sağlar. Ben mavi su ürünü ile alakalı çok fazla olumlu yorum okudum, okumaya devam ediyorum. Ancak üründen memnun kalmayanların şikayetleri de çok fazla. Bu noktada insan kime inanacağını şaşırıyor.

Daha önce mavi su nedir sorusuna cevap vermiştik. Ürün sağlık bakanlığı onaylı ve eczanelerde satılmaktadır. Piyasada mavi su diye satılan çoğu ürün sağlık bakanlığı tarafından yasaklanmıştır. Birçok deney yapıldıktan sonra onay alan ürün elbette işe yarıyordur ancak sizde işe yarayıp yaramadığını kontrol etmek için denemekten başka çare yok gibi görünüyor.

Mavi su kullanıcı yorumları

Lütfen satın alacağınız ürünler ile alakalı yorumları & şikayetleri okumadan karar vermeyiniz. Maalesef Sağlık Bakanlığı geçtiğimiz gün yayınladığımız haberde de okuyacağınız üzere 500’den fazla denetlediği üründen sadece 77 tanesine onay vermiştir. Yasaklanan ve toplatılma kararı olan ürünlerin içinde mavi su adını kullanarak satışı yapılan bazı markalar da yer alıyor.

YAKUP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  1. Bende mavi suyu satın aldım, kullanmaya başladım. Umarım hayallerim suya düşmez. Mevcut sarı tüyleri güçlendirmesi bile yeterli olacaktır. İnşallah işe yarar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu