Yorum

Bee cure mide botoksu nedir? Kullanıcı Yorumları

Bee cure mide botoksu kullananlar ne düşünüyor? Kullanıcı Yorumları ve Şikayetleri

Jodd.net – Kilo vermeye yardımcı mide botoksu olarak adlandırılan bee cure kullananlar, bu haberde ürün ile alakalı yorumları & şikayetleri paylaşıyorlar. Bee cure mide botoksu ile alakalı pek fazla bilgi bulamadık. Satış fiyatı 99 TL olan bu ürün “1 ayda 15 kilo” sloganıyla satılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> ARALIKLI ORUÇ DİYETİ NEDİR?

Eczanelerde satılan bir ürün değildir. Satışının yapıldığı sitelerde uzun süre tokluk hissi verdiği, yemek yeme isteğinizi ortadan kaldırdığı, uzun süreli ve düzenli kullanım sonucunda ise vücut kitle endeksinizi ayarladığı iddia ediliyor.

İnternette satılan bu ürünün normal satış fiyatının 149 TL olduğu ancak indirim yaptıklarından dolayı 99 TL’ye satıldığı belirtiliyor. Bee cure mide botoksu yan etkileri & zararları var mıdır sorusuna maalesef %100 emin olduğumuz bir cevap veremiyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >> 1 AYDA 8 KİLO VERDİREN DİYEN

BEE CURE KULLANICI YORUMLARI

Ancak bu tarz kilo verdirdiği iddia edilen ürünler ile alakalı genel bir kanı vardır ve 18 yaşından küçük kimselerin, hamilelerin, emziren kadınların, kalp-tansiyon hastalarının kullanması tavsiye edilmiyor. Gerçekten işe yarıyor mu? bu sorunun cevabını bee cure mide botoksu kullananlar tarafından paylaşılacak olan kullanıcı yorumları ile öğreneceğiz.

Not: Ürün ile alakalı detaylı incelemeyi daha sonra paylaşacağız. Jodd Haber’i Google News üzerinden takip ederek güncellemelerden anında haberdar olabilirsiniz.

OSMAN YILDIZ / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Osman Yıldız

Kitap okumayan insanlar her şeyi bildiklerini zannedip, bilmediklerinin bile farkında olmayan insanlardır. Okuyup, öğrenip sonrasında da yaşamaya çalışmak.. İşte hayatın anlamı!

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu