Gündem

Ünlü oyuncu Alyssa Milano’da koronavirüs paylaşımı

ABD'nin ünlü sinema oyuncusu Alyssa Milano birkaç koronavirüs testi sonrasında enfekte olduğunu öğrendi

Amerikalı ünlü oyuncu Alyssa Milono, bugün takipçileriyle koronavirüse yakalandığı bilgisini paylaştı. Çok zor bir süreç olduğunu belirten ünlü oyuncu, atlattığını ancak kolay olmadığını söyledi.

19 Aralık 1972 doğumlu olan Alyssa Milano, Yılbaşı Gecesi, İtalyan usulü aşk, Koruyucu meleğim, kadavra gibi filmlerde rol almış, başarılı bir oyuncudur.

ALYSSA MILANO TAKİPÇİLERİNİ UYARDI

Dünya geneli COVİD-19 can almaya devam ederken, ünlü isimlerden de bayağı enfekte olmuş olan çıktı ve bunu sosyal medya hesaplarından farkındalık oluşturmak amacıyla paylaşıyorlar. Son olarak 47 yaşındaki ABD’li oyuncu Alyssa Milano 2 ay öncesinden çektirdiği bir fotoğrafı instagram hesabından paylaşarak çok hasta olduğunu, üzerinde fil olduğunu hissettiğini söyleyerek koronavirüse yakalandığını belirtti.

Yaptığı paylaşımda test sonucunun pozitif olduğunu belirten bir rapor ve maskeli bir fotoğraf yer aldı. Uzunca bir açıklamayla başından geçenleri anlatan Alyssa Milano özetle şunları söyledi:

KOKU ALMA DUYUMU KAYBETTİM

alyssa milano koronavirüs
alyssa milano koronavirüs

Bu bendim. Nisan ayının 2. günü ve 2 hafta boyunca çok hastaydım. Daha önce hiç bu şekilde hasta olmadım. Her yerim ağrıyordu. Koku alma duyumu kaybettim. Sanki bir fil göğsümün üzerinde oturuyormuş gibi hissettirdi. Yediğim hiç bir şeyi içimde tutamıyordum. 2 hafta içerisinde yaklaşık 8 kilo verdim. Kafam karışıktı. Düşük ateş vardı. Temelde koronavirüsün bütün semtomplarını taşıyordum. Mart ayının sonlarına doğru 2 koronavirüs testi yaptırdım ve sonuç negatif çıkmıştır. Birkaç hafta sonra ibr daha antikor testi yaptırdım ve sonucun pozitif olduğunu öğrendim.

TEST SONUÇLARINA GÜVENMEYİN

Alyssa Milano, takipçilerini yapılan testlere karşı uyararak her testin doğru sonuç vermediğini, kendisinin birkaç test yaptıktan sonra doğru sonuca ulaştığınısöyledi. Hiç kimsenin kendi yaşadığı şeyleri yaşamasını istemediğini belirterek sözlerine “sizi çok seviyorum” deyip, noktayı koydu.

YAKUP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu