Gündem

Yaşam mücadelesi veren Furkan Bulut hayatını kaybetti

3 hafta önce Suruç'ta meydana gelen trafik kazasında İbrahim Halil Bulut'un kardeşi Furkan Bulut da vefat etti.

Jodd.net – Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde 12 Temmuz 2020’de meydana gelen trafik kazası sonucu ağır yaralanan Furkan Bulut, tedavi gördüğü hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

12 Temmuz 2020 akşamı meydana gelen korkunç kazada İbrahim Halil Bulut  (23) ağır yaralanmış, hastane yolunda hayatını kaybetmişti. Furkan Bulut (15) da ağır yaralı olarak tedavisine devam edilmiş fakat 3 haftalık yaşam mücadelesinin ardından gözlerini dünyaya kapattı.

Benzer şekilde 15 yıl önce büyük kardeşleri de elim bir trafik kazasında hayatını kaybetmişti.

YAŞAM MÜCADELESİNDE YENİK DÜŞTÜ

furkan bulut trafik kazası
furkan bulut trafik kazası

Suruç’un Aligör mahallesinde Bulut Soğutma’nın sahibi olan İbrahim Halil Bulut ile kardeşi Furkan Bulut iş çıkışı, eve dönüş yolunda, frenlerin çalışmayarak duramaması sonucu bir minibüse çarpmıştı. Şoför koltuğunda oturan İ. Halil Bulut kazadan dakikalar sonra hayatını kaybetmiş, kardeşi ise ameliyata alınarak yoğun bakımda tedavisine devam edilmişti. Bugün yaşama tutunma mücadelesinde yenik düşen 15 yaşındaki Furkan Bulut da hayatını kaybetti.

Her iki kardeşe de Allah’tan rahmet, ailesine de sabr-ı cemil dileriz.

YAKUP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu