Galeri

Türkiyede Düşük Bütçeli Lüks Otomobiller

Türkiye de çok bilinmeyen düşük bütçeli lüks otomobiller çok insan tarafından tercih edilmese de bu arabalara şaşıracak insan olacağını düşünüyorum özellikle gençler tarafından tercih edilen otomobiller düşük fiyata sizleri daha çok havalı yapacaktır. Bu yazıda hem ucuz, hem yakıt tasarufu ve vergisi az olan arabaları sizlerle paylaşacağız. 50.000 ile 75.000 Türk lirası aralıklı arabaları sizleride fazla meraklandırmadan paylaşacağım.

Peugeot RCZ

peugeot rcz
peugeot rcz

Fransız otomobil şirketi tarafından üretilen Peugeot RCZ modeli spor arabaları arasında çok kişi tarafından tercih edilen bir arabadır fiyat aralığı 50.000 ile 75.000 Türk Lirası arasındadır. Bu fiyata zengin ve havalı görünmek bence kaçrılmayacak bir fırsat.

Mazda RX8

mazda rx8
mazda rx8

Japon otomobil firması Mazda tarafından üretilen araç sizleri masraftan kurtaracak bir arabadır yer uçağı olarak bilinen bu model yakıt açısından da gayet verimlidir. Fiyatı ise 55.000 liradan başlıyor ve 75.000 liraya kadar yükselmektedir.

Volkswagen Scirocco

volkswagen scirocco
volkswagen scirocco

Alman Otomobil devi olan Volkswagen tarafından üretilen bu model 2012-2013 modellerinden temiz bir araç bulabilirsiniz  65.000 ile 75.000 Türk Lirası arasındadır ve 1.4 motoruyla yakıtı koklamaktadır.

Volkswagen EOS

Wolsvagen eos
Wolsvagen eos

Bu modelde Alman otomobil devi Volkswagen tarafından üretilen üstü açılır kapanır( cabrio) modelidir 50.000ile 65.000 Türk Lirası arası değişen bir fiyatı vardır. Bu havalı arabayı bence kaçırmayın.

BMW Z4

bmw z4
bmw z4

Alman otomobil devi Bmw tarafından üretilen araç 2 kişiliktir ve yer uçağıdır. 2004-2005 modellerini 70.000 fiayt bandında bulabileceğiniz bu model sizleri baya havalı gösterecektir.

Sizlerinde başka merak ettiği araba markaları yada modelleri varsa alt taraftaki yorum kısmından bizler ve diğer okurlarla paylaşabilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu