Gündem

Genç futbolcu Burak Can Öner babasının silahıyla intihar etti

Burak Can Öner'in futbolcu olduğu ve çevredeki vatandaşlardan alınan bilgiye göre psikolojik sorunlarının olduğu ileri sürüldü

Aydın’ın Kuyucak ilçesinde henüz 25 yaşında olan genç futbolcu Burak Can Öner, kafasına kurşun sıkarak intihar etti. Hem futbolcu hem de antrenör yardımcısı olan Burak Can Öner, babasının tabancısıyla intihar edince çevredeki vatandaşların polise ihbar etmesiyle olay yerine ambulans sevk edildi.

Sağlık ekipleri olay yerine vardıklarında genç futbolcunun cansız bedeniyle karşılaştılar. Polis, konuyla alakalı olarak soruşturma başlatarak Burak Can’ın neden intihar ettiğini araştırıyor.

Pamukörenspor’da top koşturan genç oyuncu Kuyucak’ın kırsalında bulunan Horsunlu mahallesinde yaşamaktaydı. Sabahın erken saatlerinde binanın altında bulunan su tesisatçısındaki esnafın silah sesini duymasıyla polis ve ambulans olay yerine intikal etti.

PSİKOLOJİK SORUNLARI VARDI

Çevreden alınan bilgiye göre Burak Can Öner’in epeydir psikolojik olarak sorunlar yaşadığı iddia edildi. Cansız beden Adnan Menderes Üni.’ne ait hastanenin adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Olayla alakalı soruşturma başlatıldı.

OSMAN YILDIZ / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Osman Yıldız

Kitap okumayan insanlar her şeyi bildiklerini zannedip, bilmediklerinin bile farkında olmayan insanlardır. Okuyup, öğrenip sonrasında da yaşamaya çalışmak.. İşte hayatın anlamı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu