Magazin

Ebru Şallı oğlu nedeniyle kendisini eleştirenleri mahkemeye verdi

Küçük oğlu Pars'ın ölümü sonrası tatil fotoğrafları paylaşan Ebru Şallı kendisini eleştirenleri mahkemeye verdi

Yaklaşık 4 ay önce oğlu Pars’ı kaybeden Ebru Şallı, zaman zaman Instagram üzerinden yaptığı paylaşımlarla acısının çok büyük olduğunu ve üzgün olduğunu dile getiriyor.

Oğlunun ölümünden sonra zamanının çoğunun eşi Uğur Akkuş ile birlikte Muğla’nın Bodrum ilçesinde geçiren Ebru Şallı, tatil fotoğraflarını paylaşmayı da ihmal etmiyor.

Çoğunlukla bikinili yaptığı paylaşımlar nedeniyle eleştirilen Ebru Şallı oğlunun ölümünün ardından bu şekilde paylaşımlar yaptığından dolayı eleştirilirken Ebru Şallı’nın avukatları devreye girerek hakkında linç kampanyası başlatanları tespit ederek mahkemeye verdi.

İLGİLİNİZİ ÇEKEBİLİR >> EBRU ŞALLI’NIN OĞLU İÇİN YAPTIĞI PAYLAŞIM YÜREK YAKTI

Yaptığı paylaşımda kimseye hesap vermek zorunda olmadığını belirten Ebru Şallı hayatının sonuna kadar oğlunun acısının içinde olacağını ve bunu kimseye izah etmek zorunda olmadığını söyledi. Ebru Şallı şu ifadeleri kullandı:

“KİMSE İÇİMDEKİ ACIYI, FIRTINAYI BİLEMEZ”

“Ben kötü bir şey yapmıyorum ki. Eşimin doğum gününü kutluyorum. Yanımızda çocuklarımız da var. Kimseye hesap vermek zorunda değilim. Dünyanın en büyük acısını son nefesime kadar yaşayacağım. Kimse içimdeki acıyı, fırtınayı bilemez. Ve dindiremez. Bunu kafalarına soksunlar.”

OSMAN YILDIZ / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Osman Yıldız

Kitap okumayan insanlar her şeyi bildiklerini zannedip, bilmediklerinin bile farkında olmayan insanlardır. Okuyup, öğrenip sonrasında da yaşamaya çalışmak.. İşte hayatın anlamı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu