Kubilay AKA (Celasun), Çukur’dan neden ayrıldı? Öldü mü?

kubilay aka resimleri
kubilay aka resimleri

Çukur dizisi, 4 yıldır Türkiye’nin en çok izlenen popüler dizilerinden biridir. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Necip Memili, Erkan Kolçak Köstengil gibi ünlü isimler yer alıyorken birçok isim diziye girip çıktı. Aldığımız haberlere göre bu sezon sonunda dizi tamamen final yapmaya hazırlanıyor.

Bu nedenle yavaş yavaş birçok kişi diziye veda ederken bu isimlerin başında dizinin sevimli çocuğu Celasun gelecek. Birsen Altuntaş’ın Twitter’da paylaştığı bir habere göre diziye Kubilay AKA’nın önümüzdeki hafta ölerek veda edeceği belirtiliyor.

Kubilay Aka neden ayrıldı?

Tabii ki bu ayrılık olayında Show TV’de yayınlanacak olan Camtavanlar isimli yazlık dizinin de etkisi vardır. Bensu Soral ile birlikte başrolü paylaşacak olan Kubilay ATA’nın programı da yoğunlaştığından dolayı Çukur’a şimdiden veda etmesi daha iyi olacaktır.

Tabii ki ünlü oyuncunun diziden ayrılma nedeni bu değil. Artık dizinin de tamamen final yapacak olması yavaştan oyuncuların diziden ayrılmasına neden olmaktadır.

bensu soral camtavanlar dizisi
bensu soral camtavanlar dizisi

Zaten siz de Çukur’un artık senaryo sıkıntısı çektiğini son 2-3 aylık bölümlerde fark etmişsinizdir. Sahnelerin uzatılması, konunun uzatılması bunun en büyük örneklerindendir. Toplamda 4 sezon ile yayın hayatına veda edecek olan Çukur iyi reytingler almış, başarılı bir diziydi.

ZEYNEP KAPLAN / JODD.NET

0
be_end_m
BEĞENDİM
0
alki_liyorum
ALKIŞLIYORUM
0
d_ncel_y_m
DÜŞÜNCELİYİM
0
_rend_m
İĞRENDİM
0
kizdim
KIZDIM
Kubilay AKA (Celasun), Çukur’dan neden ayrıldı? Öldü mü?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Jodd Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!