Özgür Demirtaş “Kim bu Kıraç?” diyerek tepki gösterdi!

Kıraç, Twitter'da Özgür Demirtaş ile alakalı Türkiye gibi bir yerde bir ekonomi profesörünü 4 milyon kişi neden takip eder dedi. Özgür Demirtaş ise Kıraç'a cevap yazarak "ünlü olmak isteyen bana yazıyor. kim bu kıraç" ifadelerini kullandı.

featured

Ünlü sanatçı Kıraç (tam adı Ali Tufan Kıraç), Twitter hesabından ekonomi profesörü olan Özgür Demirtaş ile alakalı paylaşımda bulundu. Kıraç yaptığı paylaşımda isim kullanmadan Özgür Demirtaş’a “Türkiye’de 4 milyona yakın insan neden takip eder” ifadelerini kullandı.

Özellikle sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Özgür Demirtaş, Türkiye’deki ekonomi ile alakalı yaptığı yorumlarla büyük beğeni topluyor. Özellikle genç kuşağın yakından takip ettiği Prof. Özgür Demirtaş Kıraç’ın paylaşımından sonra “istediği ünlü olamayan bana yazıyor” diyerek cevap yazdı.

Ali Tufan Kıraç’ın yaptığı paylaşıma takipçileri Özgür Demirtaş’ı savunarak “Doğruları söylediği için 4 milyon takipçisi var” şeklinde cevaplar verdi. Kıraç’ın 13 Mart 2022, saat 12:26’da yaptığı paylaşım şu şekilde:

Kıraç, Özgür Demirtaş için ne söyledi?

Buna karşılık olarak Özgür Demirtaş ise  “İstediği kadar ünlü olamayan ve gündeme gelmek isteyen kim varsa bana yazıyor. Kim bu Kıraç?” diyerek Kıraç’a Twitter üzerinden cevap yazdı.

Özgür Demirtaş’ın yaptığı bu paylaşıma takipçileri destek verirken, Kıraç’ın kim olduğunu Özgür Hoca’ya hatırlatanlar da oldu. İşte Özgür Demirtaş’ın yaptığı o paylaşım:

Özgür Demirtaş, Kıraç için ne söyledi?

0
be_end_m
BEĞENDİM
0
alki_liyorum
ALKIŞLIYORUM
0
d_ncel_y_m
DÜŞÜNCELİYİM
0
_rend_m
İĞRENDİM
0
kizdim
KIZDIM
0
_z_ld_m
ÜZÜLDÜM
Özgür Demirtaş “Kim bu Kıraç?” diyerek tepki gösterdi!
habere yapilan yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Jodd Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!