Galeri

En Fazla İnstagram Takipçisi Olan Türkler

İnstagram Türkiyede en çok takipçisi olan ünlüleri bu yazmızda paylaşacağız. Sizlerinde bildiği üzere sosyal medyaya bir çok ünlü özen göstermektedir. İnstagramda parada kazanılmasından kaynaklı bir çok ünlü İnstagram üzerinden takipçilerine reklam paylaşarak para kazanmaktadır. Bu yazımızda da bu ünlüler kimler onlara bakacağız.

Nusret

nusret
nusret

Türkiyede İnstagramda en çok takip edilen ünlü Nusret’tir Son zamanlar da birden parlayan Nusret kasap ve şeftir. İnstagram da 24 milyon kişi tarafından takip edilmektedir.

Burak Özçivit

burak özçivit
burak özçivit

Yakışlı oyuncu listenin 2. sırasında bulunmaktadır. Karizması ve yakışıklılığıyla çok popüler olan oyuncunun çok sayıda hayranı bulunmaktadır. İnstagramda 13.6 milyon kişi tarafından takip edilmektedir.

Hande Erçel

hande erçel
hande erçel

Hande Erçel güzelliğiyle göz kamaştırmaya devam ediyor daha henüz genç olan Hande Erçel güzelliği ile kendinden söz ettirmiş olacakki İnstagram da 11.2 milyon kişi tarafından takip edilmektedir.

Murat Boz

murat boz
murat boz

Yakışklı şarkıcı şuanlarda jürilik yapmaktadır. Türkiyede çok büyük bir kitleye sahip olan yakışıklı sanatçının İnstagramda 9.9 Milyon takipçisi bulunmaktadır.

Demet Akalın

demet akalın
demet akalın

Sanat camiasının önemli isimlerinden olan Demet Akalın sesi ve güzelliğiyle kendinden bahsettirmeye devam etmektedir. Demet Akalının İnstagram takipçisi sayısı 8.6 milyondur.

Serenay Sarıkaya

serenay sarıkaya
serenay sarıkaya

Güzelliği ve fiziği ile ön planda olan ünlü oyuncu çok insan tarafından takip edilmektedir. İnstagram da 8.7 milyon kişi tarafından takip edilmektedir.

Demet Özdemir

demet özdemir
demet özdemir

Son zamanların en güzel oyuncularından olan Demet Özdemir Güzelliği ile kendinden sıkça bahsettirmektedir güzelliğinin yanın oyunculuğu da taktire şayandır. Demet Özdemirin İnstagramda 8.6 milyon kişi tarafından takip edilmektedir.

Neslihan Atagül

neslihan atagül
neslihan atagül

Güzelliği ile insanları kendine hayran bırakan bir diğer ünlü ise Neslihan Atagül’dür. Kadir Doğulu ile 2016 yılında hayatlarını birleştirdiler. Şimdilerde İnstagramda 8.2 milyon takipçi bulunmaktadır.

Acun Ilıcalı

acun ılıcalı
acun ılıcalı

Son zamanların en iyi televizyoncusu olan Acun Ilıcalı yaptığı ve sunduğu programlarla kendinden söz ettirmeye devam ediyor. İnstagramda 8 milyon kişi tarafından takip edilmektedir.

Sizlerin merak ettiği başka konular varsa alt taraftaki yorum kısmından bizler ve diğer okurlarla paylaşabilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu