Sosyal, Haber, Galeri ve Bilgi

Mucize Doktor Dizisinde Heyecan Dorukta

Mucize Doktor 21. bölüm heyecanlı geçeceğe benziyor. Haftaya yayınlanacak yeni bölümde doktor ali vefa, ferman hoca, hamile kadın ve diğer hastalar ile ilgilenerek onların hayatlarını kurtarmak için elinden geleni yapacaktır.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan mucize doktor bölümünde hastane karıştı. Çin’in Wuhan şehrinde ilk olarak görülen coronavirus ile alakalı olarak mucize doktor farkındalık oluşturmak maksadıyla geçtiğimiz hafta konu işlendi. Dizide böyle bir vaka karşısında doktorların ve hastaların psikolojik durumunun yanı sıra çekilen zorluklar işlenmeye çalışıldı.

Bence oldukça başarılı bir iş çıkarıldı. Her zaman olduğu gibi bu hafta da mucize doktor nefesleri kesti. Henüz coronavirus ile alakalı olarak bir aşı bulunmuş değil. Hatta resmi olmayan bilgilere göre virüsün bulaştığı hasta sayısı 8000’den fazladır.

Önümüzdeki hafta oldukça hareketli geçeceği tahmin edilen mucize doktor’da doktor ali vefa flörasan lambadan gelen cızırtı ve insanların bağırışmalarıyla geçirdiği krizi bir şekilde atlatarak hastalara müdahale edecektir. Doktor Ferman’ın yere düşmesi paniğe neden olsa da aslında ona da bulunacak olan antivirüs ile müdahale edilecektir.

Haftaya yayınlanacak olan mucize doktor 21. bölüm ile alakalı görüşlerinizi paylaşmayı unutmayınız.

Bunları da beğenebilirsiniz

Leave A Reply

Your email address will not be published.