1. Haberler
  2. Yorum
  3. 7 Green Soft Jel Kapsül Kullanıcı Yorumları

7 Green Soft Jel Kapsül Kullanıcı Yorumları

7 Green soft jel nedir? Bu haber yorum içeriğinde son günlerin popüler takviye ürünü olan 7 green yumuşak jel kapsül ile alakalı insanlar 7 green soft jel kullananlar ne söylemiş, memnunlar mı? Kullanıcı Yorumları ne yönde? Şikayetleri çok fazla mı diye merak ediyor. Bu konuyla alakalı 7 green soft jel kullanıcı yorumları burada tartışılıyor. Sizce iyi bir ürün mü?

featured

7 Green Soft Jel Kapsül, unisex kullanım için üretilmiş bir takviye edici gıda ürünüdür. İçeriğinde avokado yaprağı, bromelain, yeşil çay, matcha ve chlorella gibi bileşenler bulunmaktadır ve genellikle metabolizmayı desteklemek ve kilo kontrolüne yardımcı olmak amacıyla kullanılır.

7 Green Soft Jel kullanıcı yorumları, bize bazı kişilerin bu ürünü etkili bulduğunu, bazılarının ise hiçbir fayda görmediğini veya yan etkiler yaşadığını gösteriyor. Özellikle, içeriğindeki bileşenlere karşı alerjisi olan kullanıcılarda yan etkiler görülebileceği ve bu durumda kullanımın bırakılması gerektiği ifade edilmektedir.

Şikayetler arasında, ürünün etkisiz olduğu, kötü kokulu bir sıvı içerdiği veya sipariş ve teslimatla ilgili sorunlar yaşandığı yönünde geri bildirimler bulunmaktadır. Bazı kullanıcılar, ürünü satın aldıktan sonra haksız yere icra takibi ile karşılaştıklarını iddia etmektedir.

7 Green Soft Jel kapsülün işe yarayıp yaramadığı konusunda ise, insanların deneyimleri farklılık göstermektedir. Bazı kullanıcılar kilo verme konusunda destekleyici olduğunu belirtirken, bazıları ise hiçbir etki görmediklerini ifade etmişlerdir.

7 Green Soft Jel Kapsül Kullananlar

Not: 7 Green Soft Jel Kapsül bir ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın teşhisi veya tedavisi amacıyla kullanılmamalıdır. Ayrıca, kalp, şeker, tansiyon hastaları veya hamile (emziren) kadınların ürünü kullanmadan önce doktorlarına danışmaları önerilmektedir.

Siz de aşağıdaki yorum bölümünden 7 green soft jel kullananlar tarafından yapılmış yorumları okuyabilir, görüşlerinizi birkaç cümle ile paylaşabilirsiniz.

1
be_end_m
BEĞENDİM
0
alki_liyorum
ALKIŞLIYORUM
9
d_ncel_y_m
DÜŞÜNCELİYİM
0
_rend_m
İĞRENDİM
0
kizdim
KIZDIM
0
_z_ld_m
ÜZÜLDÜM
7 Green Soft Jel Kapsül Kullanıcı Yorumları
Yorum Yap
habere yapilan yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Jodd Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!