Sosyal

Sıfır Bir film müziği rekora doğru koşuyor

10 Ocak 2020’de gösterim giren “SIFIR BİR” filminde Canbay & Wolker’in söylediği “Dayanamam” şarkısı rekora doğru koşuyor. Yayınlandığı günden sonraki ilk 7 günde 2 milyon 700 bin kişi tarafından dinlenen şarkı 1 ayın ardından 5 milyon izlenme / dinlenme rakamına ulaşarak rekora doğru koşuyor.

Şarkının sözleri ve müziği Canbay ve Wolker’a aittir. “Herkes sussa da biz Susmak” sloganı ile hafızalarda yer edinin dayanamam şarkısı kadınlara, çocuıklara yönelik yapılan şiddet ve tacize dikkat çekmek amaıyla yazıldı ve video klibi de bu doğrultuda hazırlandı.

Sıfır Bir filminde yer alan görüntülerle hazırlanmış klip rap müzik severler tarafından epey beğenildi. Klipte filmin de başrol oyuncularından Onur ve Savaş yer alıyor.  Kadri Beran tarafından yönetilen klip bu sefer Adana’da değil de İzmir’de çekiliyor.

Sıfır bir: dayanamam herkes sussa biz susmak şarkısı
Sıfır bir: dayanamam herkes sussa biz susmak şarkısı

Klipte İzmir’e yerleşen Cihat Azat ve Savaş’ın ellerine silah almayarak, helal yoldan para kazanma için ellerinden geleni yapması ve kaldıkları yerde küçük bir kız çocuğu olan MElek ve annesinin organlarının alındıktan sonra ölüme terk edilmesi anlatılıyor.

Sıfır bir film müziği dayanamam

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu