Rus fenomen Marina Balmasheva kocasını üvey oğlu ile aldattı

Rusya’da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Rus instagram fenomeni olan Marina Balmasheva isimli 35 yaşındaki bir kadının eski kocası Rusya’da katıldığı bir programda eski karısının kendisini üvey oğlu ile aldattığını söyleyince ortalık karıştı.

CANLI YAYINDA KABUL ETTİ

Bir gece vakti üvey oğlu ile ilişkiye girdiğini öğrenen eski koca uyuyamadığını ve neredeyse kafayı sıyıracağını söyledi. Bu olayın konuşulduğu esnada canlı yayın programına katılan rus Marina Balmasheva ise söylenen tüm iddiaları kabul ederek ilişkilerini itiraf etti.

BEKLEDİĞİ DESTEĞİ ALAMADI

Sonraki günlerde yaklaşık 460 bin takipçisi olan instagram hesabından sevgilisi -pardon- oğlu ile ilişkilerine destek almak için fotoğraflar paylaşan 35 yaşındaki kadın takipçileri tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu ve bu yaptığı şeyin çok yanlış / ayıp olduğu yorumlarını aldı.

Üvey oğluyla kocasını aldatan kadın
Üvey oğluyla kocasını aldatan kadın

ÇOCUK YAPMAK İSTEDİKLERİNİ SÖYLEDİ

Şimdilerde takipçi sayısı 410 bine kadar gerileyen rus fenoman Marina Balmasheva açık açık üvey oğlu ile olan fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor. Üvey oğlu vladimir shavirin ile 7 yaşındayken tanıştığını söyleyen kadın 13 yıl sonra birlikte olduklarını ve çocuk yapmak istediklerini söyledi .

Google Haberler'de Jodd Haber'i Takip Et!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

BENZER HABERLER

Kapalı