Dünya

Judd Apatow imzalı Staten Island’ın Kralı Fragmanı Yayında

The King of Staten Island Filminin Fragmanı Yayınlandı

Amerika’lı senarist ve yapımcı olan Judd Apatow tarafından incelikle hazırlanan The King of Staten Island filminin fragmanı yayınlandı. Yayın tarihi 19 Haziran 2020 olması planlanan ve türkçe çevirisi Staten Adası Kralı veya Staten Island Kralı olan filmin fragmanı yayınlandı.

Judd Apatow yeni filmi

Girls, Superbad ve Bridesmaids gibi filmlerin yönetmenliğini yapmış olan Judd Apatow’un bu yeni filminin başrolünde ise Pete Davidson yer almıştır. Daha önceleri şöhret basamaklarındaki sıçramayı Saturday Night Live (Cumartesi Akşamı Canlı) programıyla yakalamış olan Pete Davidson’un bu filmi çok merak ediliyordu.

Fakat tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 hastalığı nedeniyle ABD’de gösterime girmesi beklenen film ileri bir tarihe ertelenmek zorunda kaldı. Yapımcı şirket yaptıkları emeğin boşa gitmemesi için filmin sinemalarda gösterime girememesi üzerine online platformlarda VOD cihazlarında yer alacağını açıkladı.

The King of Staten Island Fragmanı

The King of Staten Island Kiralama Bedeli $20!

Filmin oyuncuları arasında Pete Davidson’un yanı sıra Marisa Tomei, Steve Buscemi ve Pamela Adlon gibi isimlerde yer alıyor. Yalnız normalde daha ucuza kiralanabilecek olan filmi Video on Demand platformlarında 48 saatlik kiralama süresi ile $19.99’a kiralanabilecektir.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Salih Yıldız

Daha önce Kaynak Haber'de yaptığım editörlük sürecinde edindiğim tecrübeleri şimdilerde Jodd Haber'de aktarmaya çalışıyorum. Daha fazla bilgi ve haber için twitter hesabımızı takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu