Magazin
Popüler

Fatma Netflix dizisi ne zaman yayınlanacak? Fatma’nın Konusu!

Fatma dizisinin Hikayesi nedir? Netflix'in en çok merak edilen Fatma dizisi ne zaman başlayacak? Çekim tarihleri ve yerleri..

Netflix’in en gözde yeni dizilerinden olan Fatma dizisi ile alakalı olarak en çok merak edilen konulardan bir tanesi de fatma dizisi ne zaman başlayacak sorusudur. Başrolleri arasında Burcu Biricik, Cansu Dere, Nihal Yalçın gibi isimlerin olduğu fatma dizisinin erkek başrol oyuncusu henüz bilinmese de dizi ile alakalı detaylar yavaş yavaş belli olmaya başladı.

Fatma dizisi oyuncuları

Daha önce sizler için fatma dizisi oyuncuları ile alakalı detayları paylaşmıştık. İlk başta Cansu Dere’nin başrol olacağı kulislerde konuşuluyordu fakat bilginin yanlış olduğu Burcu Biricik’in Fatma karakterini canlandıracağı öğrenildiği zaman anlaşıldı.

İlk defa Fatma dizisinin kaleme alarak senarist listesine adını yazdıran Özgür Önürme, iyi bir giriş yapacağa benziyor. Yapımcılığını Başak Abacıgil’in üstlendiği diziyi kimin yöneteceği henüz bilinmiyor.

Burcu Biricik fatma dizisi
Burcu Biricik

Fatma dizisi ne zaman yayınlanacak?

Dizinin yayınlanma tarihi ile alakalı kulislerde konuşulan bilgilere göre Eylül ayının ikinci haftası konuşuluyor. Yeni sezonda yayınlanacak olan dizi Netflix’in 2021’de en çok izlenen dizilerden biri olacağa benziyor. Özellikle Burcu Biricik, Cansu Dere gibi isimlerin dizide olacak olması diziye ayrı bir hava ve heyecan katacaktır.

E tabi senaryo da önemli. Dizinin konusu bir kadının kocasını bulması için elinden geleni yapacağını, kadınların aslında ne kadar güçlü olduklarını ve tek başlarına istediklerinde her şeyi yapabileceklerini anlatıyor. Fatma, hapisten yeni çıkan kocasının kaçırıldığını öğrendiğinde tabir yerindeyse kafayı yiyecektir. Kocasını bulmak için zaman zaman kalp kıracak, zaman zaman da istemeden de olsa insanları öldürmek zorunda kalacaktır.

Fatma dizisi oyuncuları ve konusu
Fatma dizisi oyuncuları ve konusu

Fatma dizisi yorumları

Sizler de fatma dizisi ile alakalı öğrendiğiniz, bildiğiniz yeni bilgileri sayfanın altındaki yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. Mesela henüz fatma dizisinin nerede çekileceği bilinmiyor! Bu konuda bilginiz varsa diğer takipçilerle paylaşabilirsiniz. Ayrıca Fatma’nın resmi facebook, twitter ve instagram sayfalarını da yorum alanından dilerseniz paylaşabilirsiniz.

Jodd Haber’de paylaşılan bütün Türk netflix dizileri için bağlantıya tıklayınız.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu