Dünya

THY’nin ABD Seferleri artan vaka sayıları nedeniyle iptal edildi

Türkiye’de koronavirüs hastalığı nedeniyle THY hem iç hem de dış hat seferlerinin çoğunu iptal etmişti. Yurtdışında mahsur kalan Türk vatandaşlarını vatana geri getirmek için ücretli özel seferler düzenleyen Türk Hava Yolları geçen hafta yeniden birçok noktaya seferlere başlayacaklarını duyurdu.

Yurtdışı seyahatlerde Avrupa’dan sonra en çok seferin düzenlendiği bölge olan Amerika’da New York, Miami, Washington DC, Los Angeles ve Chicago şehirlerine düzenli sefer yapılacağına dair karar alınmıştı.

Ancak ABD’de son 1 haftadır özellikle batı bölgelerde artan vaka sayıları nedeniyle THY Washington DC ve Chicago hariç diğer bölgelere yapılacak seferlerin iptal edileceğini açıkladı.

Eğer Türkiye’ye gitmek istiyorsanız veya Amerika’ya dönmeniz gerekiyorsa Washington DC veya Chicago üzerinden aktarma yapmanız gerekmektedir.

Zeynep Kaplan / Jodd.net

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu