Magazin

Gel dese aşk neden bitti? Dizi erken final yaptı!

Gel dese aşk dizisi erken final yaparak hayranlarını üzdü

ATV’de yayınlanan gel dese aşk dizisi fina yapma kararı alınca dizinin takipçileri gel dese aşk neden bitti, hangi kanala geçti, yeniden başlayacak mı gibi soruların cevaplarını merak eder oldular. Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Şebnem Bozoklu gibi oyuncuların olduğu dizi tamamen yayından kaldırıldı.

İlk 5 bölümün ardından çekimlerine koronavirüs nedeniyle ara verilen dizi ile alakalı yaklaşık 2 ay öncesinden Temmuz’un ortalarına doğru çekimlerin yeniden başlayarak, yeni sezon bölümlerinin hazır hale getirilmesi konuşuluyordu. Fakat hem yapımcı şirketin hem de kanalın ortak kararıyla gel dese aşk dizisi tamamen yayından kaldırıldı.

Çarpık ilişkilerin işlendiği dizi, Türk toplumu tarafından kabul edilmedi ve birçok mecrada dizi ile alakalı tepkiler farklı kişiler tarafından dile getirildi. Her ne kadar gerekçe bu olmasa da dizinin final yapmasına sevinenler olduğu gibi takipçileri de epey üzüldü.

Gel dese aşk neden bitti sorusunun en kısa ve net cevabı reklam gelirlerinin düşük olması yani reytinglerde dizinin istenilen sonucu alamamış olmasıdır. Kanallar ve yapımcılar her zaman ceplerini düşünür. Eğer ceplerine giren paralar tatmin ediyorsa saçma sapan konular da olsa diziler çekilmeye, yayınlanmaya devam eder. Yok eğer dizi tutmaz, reklamlardan iyi gelirler elde edilmezse o zaman da en ünlü oyuncular da oynuyor olsa diziler final yapar, yayından kaldırılır.

gel dese aşk yeni bölümleri
gel dese aşk dizisi neden bitti

Gel dese aşk dizisi de reytinge kurban giden bir başka dizidir. Bu nedenle yayından kaldırıldı. Bu duruma dizinin hayranları üzülmüş gibi görünüyor. Yanlış mı düşünüyoruz? Yorumlarınızı paylaşmayı unutmayınız.

Salih Yıldız / jodd.net

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Salih Yıldız

Daha önce Kaynak Haber'de yaptığım editörlük sürecinde edindiğim tecrübeleri şimdilerde Jodd Haber'de aktarmaya çalışıyorum. Daha fazla bilgi ve haber için twitter hesabımızı takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu