Dünya

Dansöz Asena Bir Düğün Hikayesi ile ekranlara dönüyor

İbo Show'da kıvrak danslarıyla milyonlarca kişinin tanıdığı Asena, düğün programı ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

İbrahim Tatlıses’in şov programında dansöz olarak çalıştığı dönemlerde ünlenen Asena, yakında Show TV ekranlarında yayınlanacak olan asena ile bir düğün hikayesi programı ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

ASENA İLE BİR DÜĞÜN HİKAYESİ

Asena, programda evlenecek olan veya evlenmek isteyen çiftlere yardım ederek onların mutluluklarını ekranlara taşıyacaktır. Şimdilerde kocası Hasan Dere ile birlikte Almanya’da yaşayan ve eğlence mekanı işletmeciliği yapmaktadır. Asena, Eylül ayında Show TV’de yayınlanacak olan programı için de çalışmaları ihmal etmiyor.

Mevcut mekanlarında canlı müzik, düğün organizasyonu ve birçok toplu etkinliğe ev sahipliği yapan Asena ve kocası, yakında Türkiye’de de evlenmek isteyenlerin mutluluklarını ekrana taşıyacak. Daha önce böyle bir konsept olmadığından, tutup tutmayaağı merak ediliyor.

DÜŞÜNECEK ÇOK ZAMAN OLDU

Dansöz asena şimdiki hali resimleri

Asena, koronavirüs sürecinde evde kalacak ve düşünecek çok zaman oldu. Ben de boş durmadım. Değerlendirdim ve geri geliyorum diyerek müjdeyi sevenleriyle paylaştı.

Zeynep Kaplan / jodd.net

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu