Politika

Muharrem İnce: Ben haftaya konuşacağım!

Yalova'da köyünde kalan Muharrem İnce herkes eteğindeki taşı bi döksün ben haftaya konuşacağım dedi

CHP’li Muharrem İnce, günlerdir sosyal medyada yeni parti kuracağı iddialarıyla gündemden düşmedi. Erdoğan’ın da destek verdiği Muharrem İnce’nin yeni parti kurmasındaki amacın CHP’nin oylarını düşürerek AKP’ye destek vermek olduğu sosyal medyada tartışılırken başta Muharrem İnce olmak üzere bir kısım CHP’liler de ‘belki de AKP’nin tabanından biraz oy alacak’ diyerek olaya yaklaştı.

Yalova’daki köyünde koronavirüs pandemisi sürecinde yaşayan Muharrem İnce konuyla alakalı olarak yaptığı açıklamada herkesin eteğindeki taşı dökmesini istediğini. Sözlerine herkes konuşsun, ben haftaya yeni parti ile alakalı açıklama yapacağım diyerek devam etti.

Muharrem İnce’nin yeni parti kuracağına kesin gözüyle bakılırken, İyi Parti’nin de Devlet Bahçeli ve Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhur İttifakı’na katılması çağrıları sonrası ne yapacağı merak ediliyor.

YAKUP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu