Yerel Haberler

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde Jandarma 24 saat görevde!

Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle ülke genelinde jandarma ekipleri kontrole başladı

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle güvenlik güçleri boş durmadı. Özellikle kırsal bölgelerde, izinsiz bir şekilde dışarı çıkan vatandaşları kontrol eden Jandarma ekiplerine vatandaşlardan tebrik mesajları yağdı.

Kırsal bölgelerde konuşlanan jandarma ekiplerinin yaptığı kontrollerde durdurulan vatandaşlara izin belgelerinin olup olmadığı veya HES kodu kontrolleri yapıldı.

Cuma günü 21:00 ile Pazar günü 05:00’e kadar devam edecek olan sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında izin belgesi olan vatandaşlara maske ve HES kodu sorgulaması, olmayanlara da uyarı yahut para cezası kesildi.

Şanlıurfa Suruç jandarma korona kontrol
Şanlıurfa Suruç jandarma korona kontrol

Yapılan denetimlede izin belgesi olan vatandaşlar uygulamadan memnun kaldıklarını ve bu nedenden dolayı Jandarma ekiplerine teşekkürlerini dile getirdiler.

ZEYNEP KAPLAN / jodd.net

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu