DünyaEkonomi

Elon Musk $DOGE (Dogecoin) paylaşımları değerini arttırdı

Dogecoin ABD saatiyle gece 3 sularında değer kazanarak artmaya başladı

Elon Musk geçtiğimiz hafta dogecoin ile alakalı paylaştığı bir fotoğraf sonrasında kriptonun değeri %1000 artarken sonraki günlerde $0.027 seviyelerine kadar geriledi.

Bugün Twitter üzerinden paylaştığı “ur Welcome” (bir şey değil) mesajıyla dogecoin simgesi olan köpek resmini Aslan Kral çizgifilmindeki bir sahneye fotomontaj ile yerleştirerek paylaştı.

Bu paylaşımın ardından gün içerisinde $0.040 seviyelerinde dolaşan kriptonun değeri %50’den arttırarak $0.060’a yaklaştırdı.

Ardı ardına paylaştığı tweetlerden sonra birçok Twitter kullanıcısı “Thank you elon” mesajlarını paylaşarak kendisine teşekkürlerini ilettiler. Elon Musk’un twitter hesabı için @elonmusk bağlantısına tıklayınız..

elon mus dogecoin to 1 dollar
elon mus dogecoin to 1 dollar

Son olarak paylaştığı tweet ile henüz oyunun bitmediğini söyleyen Elon Musk “Next time, we try pull *up* method” notunu paylaştı. Kripto para forumlarında doge coin ile alakalı $1 dolar hedefinin olduğunu belirten insanlar Elon’un paylaşımlarından sonra Doge coin ile alakalı 1 dolar olacağını düşünüyor.

YAKUP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu