Yerel Haberler

Urfalı eski belediye başkanı kalp krizi nedeniyle vefat etti

Suruç ilçesine bağlı eski belde Aligör başkanlarından Fadıl Kılıç kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti.

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesine bağlı olan Aligör mahallesinin eski belediye başkanlarından Fadıl Kılıç, geçirdiği kalp krizi nedeniyle hayatını kaybetti.

Sabah saatlerinde aniden fenalaşan Fadıl Kılıç’ı gören yakınları, ivedi bir şekilde urfa merkezde bulunan Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürdüler.

Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Fadıl Kılıç’ın ölüm nedeni olarak kalp krizi geçirdiği doktorlar tarafından belirtildi.

Aligör’ün sevilen isimlerinden olan Fadıl Kılıç’ın cenazesi 30 Mart 2021’de köyünde yapılacak olan cenaze töreniyle, aile kabristanına defnedilecektir.

Şanlıurfa büyükşehir olmadan önce Suruç ilçesine bağlı bir belde olan Aligör (11 Nisan Kasabası), ilin büyükşehir olmasıyla birlikte ilçeye bağlı bir mahalle oldu.

RECEP UYSAL / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Recep Uysal

Harran Üniversitesi Biyoloji bölümünden mezun olduktan sonra birçok işsiz üniversiteli gibi ben de uzun yıllar KPSS ile uğraştım, iş ararken kendimi haber sitelerinde editör olarak buldum. Şimdilerde Jodd.net'te güncel sağlık ve diyet konuları hakkında bilgiler aktarmaktayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu