Yerel Haberler

Şanlıurfa’da kanalda boğulan kişinin kimliği belli oldu

Sulama kanalında cesedi fark edilen şahsın adı ve soyadı tespit edildi

Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Şenocak mahallesinde bulunan sulama kanalında vatandaşlar tarafından bir cesedin akıntıya kapılıp gittiği bilgisi polislere iletildi. Olay yerine intikal eden yetkililerin yoğun çalışmaları sonrası kanaldan çıkarılan cansız bedenin otopsisi yapılmak üzere adli tıp kuruma götürüldü.

Yapılan incelemeler sonrasında genç şahsın kimliğine ulaşıldı. Cesedin Suriye uyruklu bir şahsa ait olduğu ve adının da Mahmut Rıdvan olduğu belirtildi. Ailesini yasa boğan talihsiz olaydan sonra gencin bedeninin memleketi Telebyad’da toprağa verileceği öğrenildi.

Şanlıurfa’daki sulama kanalıyla ilgili alınan daha çok güvenlik önlemi alınması gerekiyor. Her sene yaşanan bu tarz talihsiz olaylar özellikle genç yaştaki insanların yaşamlarını kaybetmesine neden oluyor.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu