Sosyal, Haber, Galeri ve Bilgi

Yamaç, Vartolu Sadettin ile Yüzleşecek

Çukur’un 3. sezon 19. bölümü oldukça hareketli geçecek gibi görünüyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan 18. bölümde çukur oldukça durgun geçmişti. Herkes bunun senaryo sıkıntısı çektiklerine bağlamış olsa da aslında bu bir sonraki hafta yayınlanacak olan bölümün habercisiydi. Yamaç ile Vartolu yüzyüze geliyor…

Geçtiğimiz sezon Çukur dizisi efsane bir final sahnesi ile tatile girmişti. Sezon başında Yamaç’ın kendini toparlaması birkaç bölümü aldı fakat bu gerçek daha ne kadar gizli kalabilidi ki?

Vartolu Sadettin, yıllar sonra kavuşmuş olduğu babasını kimin öldürdüğünü öğrenmek için elinden geleni yapacaktır. Bunun için önce hapse girdi, sonra kardeşlerini karşısına aldı ve en sonunda Almanya’ya giderek babasını öldürdüğünü iddia ettiği adamın peşine düştü.

Son olarak birkaç bölüm Almanya’da zaman geçirdikten sonra meşhur USB diske ulaştı. İzledikten sonra ise büyük hayal kırıklığına uğrayan Vartolu Sadettin, Yamaç’ı öldürecek mi?

Bu sorunun cevabını bir çok kişi biliyordur zaten. Zaten Yamaç ölse dizi bitecektir. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Yamaç dizi boyunca görünmezken en son sahnede Vartolu ile karşı karşıya geldi.

Bu hafta yayınlanacak olan bölümde Yamaç, Vartolu Sadettin ile yüz yüze gelecek ve yaptıklarıyla yüzleşecek. Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz? Sizce Vartolu, Yamaç’ı affedecek midir?

Bunları da beğenebilirsiniz

Leave A Reply

Your email address will not be published.