Çukur dizisi Yamaç

Yamaç, Vartolu Sadettin ile Yüzleşecek

Geçtiğimiz sezon Çukur dizisi efsane bir final sahnesi ile tatile girmişti. Sezon başında Yamaç’ın kendini toparlaması birkaç bölümü aldı fakat bu gerçek daha ne kadar gizli kalabilidi ki?

Vartolu Sadettin, yıllar sonra kavuşmuş olduğu babasını kimin öldürdüğünü öğrenmek için elinden geleni yapacaktır. Bunun için önce hapse girdi, sonra kardeşlerini karşısına aldı ve en sonunda Almanya’ya giderek babasını öldürdüğünü iddia ettiği adamın peşine düştü.

Son olarak birkaç bölüm Almanya’da zaman geçirdikten sonra meşhur USB diske ulaştı. İzledikten sonra ise büyük hayal kırıklığına uğrayan Vartolu Sadettin, Yamaç’ı öldürecek mi?

Bu sorunun cevabını bir çok kişi biliyordur zaten. Zaten Yamaç ölse dizi bitecektir. Geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümde Yamaç dizi boyunca görünmezken en son sahnede Vartolu ile karşı karşıya geldi.

Bu hafta yayınlanacak olan bölümde Yamaç, Vartolu Sadettin ile yüz yüze gelecek ve yaptıklarıyla yüzleşecek. Siz bu konuda neler düşünüyorsunuz? Sizce Vartolu, Yamaç’ı affedecek midir?

0
be_end_m
BEĞENDİM
0
alki_liyorum
ALKIŞLIYORUM
0
d_ncel_y_m
DÜŞÜNCELİYİM
0
_rend_m
İĞRENDİM
0
kizdim
KIZDIM
Yamaç, Vartolu Sadettin ile Yüzleşecek

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Jodd Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!