Dünya

Mısır’lı sunucu Lobna Asal, maymun saldırısına uğradı

Katıldığı bir canlı TV programında maymun sevmeye çalışan Lobna Asal talihsiz bir an yaşadı

Mısır’lı televizyon sunucusu Lobna Asal, katıldığı programda bir maymunu sevmek istedi fakat bir anda sinirlenen maymun, Lobna Asal’a saldırınca olanlar oldu. Maymunun saldırmasıyla panikleyen sunucu yerinden kalkarak, stüdyodan kaçtı.

Programın sunucusu ve diğer konuk bu olay karşısında gülerken programa VTR ile ara verildi. Birkaç dakika sonra kaldığı yerden devam eden programa geri dönen Lobna Asal hiç birşey olmamış gibi programa devam etti.

lobna asal monkey maymun
lobna asal monkey maymun

Canlı yayın esnasında kucağında bir maymunu sevmeye başlayan sunucu programın ortalarına kadar bir problem yaşamadı. Bir ara hareketsiz kalan maymun bir şeylere sinirlenmiş olacak ki sunucu Asal’a saldırıp, tırmaklamaya başladı.

Can havliyle maymundan kurtulmaya çalışan Lobna Asal’a stüdyodaki set ekibi yardıma koştu ve maymunun zincirini bıraktığı gibi stüdyodan kaçarak çıktı. Bu olayın hemen ardından VTR ile programa ara verilirken yaklaşık 5 dakika sonra program kaldığı yerden devam etti.

Programın tamamını arapça olarak yukarıdan izleyebilirsiniz. Bahsi geçen olaya direkt gitmek isterseniz 26:20’den itibaren izlemeye başlayabilirsiniz.

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Murat Kaplan

Eskişehir'de 1996 yılında dünyaya gelen Murat Kaplan, birçok internet sitesinde haber editörü olarak çalıştıktan sonra şimdilerde siyaset ve ekonomi alanlarında Jodd.net'te yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu