Dünya

Kim Kardashian ilk defa nişan yüzüğü olmadan görüntülendi

Dünyaca ünlü rap yıldızı ile birlikte olan Kim Kardashian, Kanye West'in kendisinden özür dilemesini kabul etmeyerek, nişan yüzüğünü parmağından çıkardı.

Kim Kardashian ile Kanya West uzun süredir küskünlerdi. Araları bozuk olan dünyaca ünlü isimler bir süredir kameralardan uzak durmayı tercih ediyordu. Kim Kardashian’a kocası Kanye West, 2013 yılında kendisine nişan yüzüğü olarak devasa elması olan bir pırlanta hediye etmişti.

Twitter üzerinden Kanye West’in Kim’den özür dilemesiyle birlikte Kim de dışarıya çıkarak kameralara yakalattırdı kendisini. Parmaklarında nişan yüzüğü görülmeyen Kim Kardashian’ın Kanye West’i affedip etmediği ise henüz bilinmiyor.

SANA ZARAR VERMEK İSTEMEDİM

Kanye West, twitter üzerinden Kim Kardashian’ı çok sevdiğini, ona zarar vermek istemediğini ve kendisini affetmesini istediğini ifade eden bir mesaj paylaşmıştı.

Kim Kardashian ise bu mesajlardan sonra dışarı çıkarak, nişan yüzüğünü takmadı. Bu durum sosyal medyada boşanacaklar mı konusunun tartışılmasına neden oldu. Bekleyip göreceğiz..

ZEYNEP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu