Dünya

Sussex düşesi Meghan Markle 39. yaşına ABD’de girdi!

Meghan Markle yeni doğum gününü kraliyet ailesinden uzak kutlayacak

Geçtiğimiz yıl kraliyet ailesinden kocası Prens Harry ile birlikte ayrılan Sussex düşesi Meghan Markle, 39. yaşına İngiltere’den uzak, Amerika’da eşi ve çocuklarıyla girdi.

Doğum tarihi 4 Ağustos 1981 olan Meghan Markle, şimdilerde Amerika’nın Kaliforniya eyaletinde bulunan Los Angeles şehrinde oğlu Archie ve kocası Prens Harry ile birlikte yaşıyor.

Bir zamanlarda Kraliyet ailesine bağlı olduklarından dolayı Windsor Kalesi’ne ait büyük bir alanda yaşıyordu. Eşiyle birlikte daha rahat bir şekilde yaşamak için kraliyet ailesinden ayrılmışlardı.

Kraliyet ailesinin resmi instagram hesabından Meghan Markle’ın doğum gününü kutlayan bir mesaj yayınlandı. Kraliçe Elizabeth ile birlikte olduğu bir karenin altında “Sussex Düşesi’ne mutlu bir doğum günü olması dileğiyle” notu iliştirildi.

Kraliçe Elizabeth ve gelini düşes meghan markle
Kraliçe Elizabeth ve gelini düşes meghan markle

Haber İngiliz basınında da geniş yer aldı. Yapılan haberlere göre doğum günü kutlaması Los Angeles’ta yapılacak olup aile içinde gerçekleşecektir

ZEYNEP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Zeynep Kaplan

Eskişehir Üniversitesi, Sınıf Öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Daha önce farklı sitelerde editörlük yaptım. Şimdilerde düzenli olarak Jodd Haber'de çalışmaktayım. Sosyal medya hesaplarımızdan takip ediniz. #KadınaŞiddeteHayır #KadınlarÖlmesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu