Yerel Haberler

Gaziantep Valiliği Duygu DELEN ile alakalı uyarıda bulundu

Gaziantep Valisi Davut GÜL, Duygu DELEN'in ailesine yardım toplama bahanesiyle para toplayan dolandırıcılara karşı uyarıda bulundu.

Gaziantep’te meydana gelen korkunç olay ile alakalı Valilik dolandırıcılık konusunda vatandaşları uyardı. Bir binanın dördüncü katındandan düşerek hayatını kaybeden henüz 17 yaşındaki Duygu Delen ile alakalı bazı kimselerin para toplama bahanesiyle insanları dolandırdıkları ortaya çıktı.

Konuyla alakalı Gaziantep Valisi Davut GÜL, bir açıklama yaparak “Bazı karakter yoksunları” ifadelerini kullanarak, dolandırıcılara karşı vatandaşları uyardı.  Vali GÜL’ün twitter hesabından yaptığı açıklamada Duygu DELEN’in ailesi için para toplandığı haberlerini duyduklarını söyledi.

Duygu DELEN’in ailesinin ekonomik anlamda iyi olduğunu belirten vali GÜL, vefat eden kızın ailesinin antebin tanınmış ve hayırsever ailelerinden olduklarını, yardıma ihtiyaçlarının olmadığını ve bu nedenle bazı karakter yoksunlarının para toplama bahanesiyle insanları dolandırdıklarını söyledi.

YAKUP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu