DünyaEkonomi

Dogecoin $DOGE fiyatı yeni rekora gidiyor

Dogecoin fiyatı ne kadar olur? Beklenilen $0.1 seviyesine ulaşır mı?

Elon Musk’un destek verdiği Dogecoin geçtiğimiz hafta $0.078’e ulaşarak tarihinin rekorunu kırmıştı. Geçtiğimiz hafta birkaç defa Elon Musk, Twitter üzerinden DOGE ile alakalı paylaşımlar yapınca $0.030’lara gerileyen coinin fiyatı $0.050 seviyelerine ulaştı.

Bugün de Google’da en çok arananlar listesinde yer alan Dogecoin’in fiyatı geçtiğimiz hafta ulaştığı rekora ulaşarak yeni bir rekor kırma yolunda ilerliyor. Şu anda fiyatı $0.076 olan dogecoin ile alakalı Youtube, Twitter ve diğer platformlarda yapılan yorumları incelediğimizde $0.1 seviyelerine ulaşacağı beklenmektedir.

Elon Musk $DOGE (Dogecoin) paylaşımları değerini arttırdı

Tabii bu noktada DOGE’a yatırım yapmak isteyenlere çok dikkatli olmaları gerektiğini hatırlatmakta yarar vardır. Fiyatı zaten tarihinin en yüksek seviyesine ulaşmış durumda. Bu noktadan sonra ne olur? Bekleyip birlikte göreceğiz.

YAKUP KAPLAN / JODD.NET

HABERİ OKUMAYA DEVAM ET!

Yakup Kaplan

Şanlıurfa'da dünyaya geldim. Yıllardır haber sitelerinde editörlük yapmaktayım. JODD HABER'in ilk kurulduğu günden bu yana haber editörlüğünü yaparak, en doğru haberleri aktarmaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu