Ekrem İmamoğlu: Bugünün hükümeti, dönemi bitmiş hükümet

CHP lideri ve Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Belediye Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı yardımcısı adayı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı yardımcısı adayı Mansur Yavaş'ın da hazır bulunduğu Ordu Cumhuriyet Meydanı'nda bir miting düzenledi.

featured

İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve Ankara Büyükşehir Belediyesi başkanı Mansur Yavaş ile birlikte Ordu’da halk ile bir araya geldi.

Kemal Kılıçdaroğlu konuşmasını bitirdikten sonra Ekrem İmamoğlu mikrofonu eline alarak Ordu halkına teşekkür ederek konuşmasına başladı.

İstanbul belediye seçimlerinde YSK, seçimleri iptal ettikten sonra İmamoğlu, Ordu’ya gelerek halktan destek istemişti ve onların bu desteklerini asla unutmayacaklarını söyledi.  İmamoğlu şu ifadeleri kullandı:

Hatırlayın bu meydanda demokrasinin ayağa kalktığı o güçlü sesinizi verdiniz. Onun için bu kardeşiniz bu hemşeriniz, Ordu’nun o desteğini asla unutmayacak.

Ordu halkına destekleri için teşekkür etti ve kendisi ve partisi hakkında yapılan yalan suçlamalardan bahsetti. İmamoğlu, iktidar partisini yalan ve iftira ortağı olmakla eleştirerek “seçim darbesi” terimi etrafındaki son tartışmaları da gündeme getirdi.

Gençleri dikkatli oy vermeye ve haklarını bırakmamaya çağırdı. Gelecek seçimin tarihi bir seçim olduğunu ve herkesin Türkiye’nin geleceği için Millet İttifakı’na oy vermesi gerektiğini vurguladı.

0
be_end_m
BEĞENDİM
0
alki_liyorum
ALKIŞLIYORUM
0
d_ncel_y_m
DÜŞÜNCELİYİM
0
_rend_m
İĞRENDİM
0
kizdim
KIZDIM
0
_z_ld_m
ÜZÜLDÜM
Ekrem İmamoğlu: Bugünün hükümeti, dönemi bitmiş hükümet
habere yapilan yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Jodd Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!