Kirasını ödemeyen adamın evinden 10’dan fazla ceset çıktı!

34 yaşındaki adamın mutfağında kazılmış bir çukurun içinde 10'dan fazla ceset bulundu. Polisler yaptıkları açıklamada cesetlerin çoğunun kadınlara ait olduğunu belirtti. Olay Afrika ülkesi olan Ruanda'nın başkenti Kigali'de yaşandı. İşte detaylar...

featured

Ruanda’nın başkenti Kigali’nin Kicukiro bölgesinde şok edici bir olay yaşandı. 34 yaşındaki bir adamın kiralık evinin mutfağında inanılmaz şeyler bulundu.

Ev sahibi kirasını ödemediği için polisi çağırdıktan sonra bütün dehşet ortaya çıktı. Kirasını ödemeyen adamın evinde yapılan kontrolde, mutfakta kazılmış bir çukur içinde 10’dan fazla ceset bulundu.

Ruanda polisine göre, bu kurbanların çoğu kadın. Seri katilin, kurbanlarını evine davet ettiği, onlardan kişisel eşyalarını ve telefonlarını çaldıktan sonra onları boğarak öldürdüğü öğrenildi.

Soğuk kanlı katilin bu korkunç suçları işledikten sonra, kurbanlarını mutfaktaki bu çukura gömdüğü tespit edildi.

Ruanda polisi, olayla ilgili yaptığı açıklamada katilin gözaltına alındığını ve bu vahşi eylemleri itiraf ettiğini ifade etti. Ayrıca mutfakta bulunan cesetlerin tam sayısının, adli tıp incelemelerinin sonucuna bağlı olarak netleşeceği ifade edildi.

Daha önce de benzer suçlamalarla anılan bu kişi, geçmişte kadınları tehdit ve istismarla suçlandığı halde yeterli delil bulunamadığı için serbest bırakılmıştı. Şimdi ise karşısında çok daha ağır suçlamalar var.

0
be_end_m
BEĞENDİM
0
alki_liyorum
ALKIŞLIYORUM
0
d_ncel_y_m
DÜŞÜNCELİYİM
0
_rend_m
İĞRENDİM
0
kizdim
KIZDIM
0
_z_ld_m
ÜZÜLDÜM
Kirasını ödemeyen adamın evinden 10’dan fazla ceset çıktı!
habere yapilan yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Jodd Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!